Video

Powermotion.sk: Čistenie DPF filtra

Pridal/a krafka dňa So, 02/09/2019 - 13:53

Upchatý filter pevných častíc často nebýva príčinou problémov spojených s dieslovým motorom, ale jeho následkom. Tým, že filter zachytáva sadze, ktoré motor produkuje, majiteľ si často ani nemá ako všimnúť, že motor hlási problémy. Na autách, ktoré ešte filter nemali ste si mohli všimnúť napr. nadmerné dymenie. Stačí na to poškodená hadica alebo zlé vstrekovače. Výmena alebo vyčistenie filtra teda neznamená vyriešenie problému. Aj preto profesionálny prístup znamená vyčistiť filter a spraviť kompletnú diagnostiku vozidla.

Artra

Pridal/a krafka dňa Ne, 03/18/2018 - 16:39

Korporátne video vyrobené pre Artra s r.o. v spolupráci s Creoline, s r.o..

Darujem ti tulipán

Pridal/a krafka dňa Pi, 03/16/2018 - 15:13

Projekt Darujem ti tulipán realizuje Asociácia divadelná Nitra aj s pomocou z nášho grantového programu Hodina deťom. Pozrite si dôkaz, že pomôcť deťom je jednoduché. Pošlite SMS na číslo 800 v hodnote 4 eurá a podporte viac užitočných projektov pre deti a mladých ľudí.

Hlasy tichého sveta

Pridal/a krafka dňa Pi, 03/16/2018 - 15:09

RTVS pripravila v roku 2014 cyklus Hlasy tichého sveta, dokument o 16 ľuďoch, ktorí počujú len svoj vnútorný hlas. Cyklus dokumentov s príbehmi ľudí, ktorí zobrali svoj osud pevne do rúk. Niektoré z nich sme pre RTVS pripravili my.

Nájdete ich tu na stránkach www.rtvs.sk

Spravodajstvo TV Markíza

Pridal/a krafka dňa Pi, 03/16/2018 - 15:06

Pre Televízne noviny TV Markíza sme počas šiestich rokov vyrobili stovky reportáží. Okrem tém, ktoré prinášal každodenný život išlo najmä o spracovávanie informácií o samospráve, motorizme, či vede a technike. Obzvlášť nás teší, že medzi ne patrili aj tie  spracované priamo v CERNe a Afganistane.