Vyrábame reklamu. Sami.

Pôsobíme bratislavskej Devínskej Novej Vsi. Sme rodinná firma. Sú od nás väčšie. Vieme nielen vyhrávať, ale aj prehrávať. My sme športovci. Mať niekedy šťastie je super. Zo skúseností vieme, že ak chceme byť úspešní, musíme si to odmakať. Našim klientom sa pozeráme priamo do očí. Nehráme sa na frajerov. Keď niečo nevieme urobiť, nebojíme sa to priznať. Nepotrebujeme mrhať našim, ani vaším časom. Čo navrhneme, to aj zrealizujeme. Od vizitky, cez letáky, nálepky, až po veľkoplošné polepy. Na našich strojoch. Vy sa o nič nemusíte starať.

Od nápadu, cez grafiku, až po samotnú realizáciu

bkstudio - tlač letákov

Tlačíme vizitky, letáky, plagáty

Maloformát tlačíme na produkčnom stroji Konica Minolta AccurioPress. Ide o digitálnu formu tlače vo veľmi vysokej kvalite. Našim klientom najčastejšie na ňom tlačíme letáky, plagáty, diplomy, darčekové poukážky, hlavičkové papiere.

Viac o maloformátovej tlači

bkstudio - tlač plagátov

Tlačíme obrovské plagáty, rollupy, samolepky, bannery

Veľkoformát tlačíme na tlačiarni HP Latex, ktorá je zrejme najekologickejšou formou tlače na role. Latexové farby majú certifikát na použitie v školách, alebo nemocniciach. Tlač vo fotokvalite v maximálnej šírke 1,5 metra a v dĺžke 50 až 100 metrov. Samolepky vieme orezať aj do požadovaného tvaru na rezacom plotri

Viac o veľkoformátovej tlači
bkstudio - tlač letákov

Gravírujeme perá, usb kľúče, diáre

Gravírujeme do kovových aj nekovových materiálov. Na každý druh máme samostatný stroj. Laserový lúč zanecháva v oboch prípadoch nezmazateľnú stopu. Navždy. Gravírovať do kovových predmetov vieme v neskutočne vysokom rozlíšení. Často gravírujeme logá, ale aj rôzne venovania.

Viac o laserovom gravírovaní
bkstudio - tlač letákov

Plnofarebne UV tlačíme na pevné predmety

CMYK+WW, čiže plnofarebná potlač, vrátane bielej farby. Najčastejšie potláčame logom perá, ceruzky, karty ale aj diáre a notesy.

Viac o UV potlači