Pexeso s fotkami
search
  • Pexeso s fotkami
  • Pexeso s fotkami, predná strana. Slovensko

Pexeso s fotkami

10,50 €
S DPH Vyrobíme do 3 dní

Pexeso s vlastnými fotkami na 250g kvalitnom papieri. Zahrajte sa s vlastnou hrou a potešte seba i svojich blízkych. 

Množstvo
Vyrobíme do 3 dní

 

Vlastná výroba

 

Vysoká kvalita

 

Rýchle dodanie

 

Podpora rodinného podniku

Objavte novú dimenziu obľúbenej spomienkovej hry s naším jedinečným produktom - Pexeso s fotkami! Táto neodolateľná sada vás zavedie na nostalgickú cestu plnú spomienok, pričom vám zároveň ponúka zábavu a výzvu pre vašu pamäť.

Pexeso s fotkami je viac než len hra. Je to osobný darček vytvorený s láskou a obohatený o vaše najmilšie spomienky. Či už sa rozhodnete pre fotografie rodinných príslušníkov, domácich zvierat alebo obľúbených miest, výsledok bude vždy vytvorený presne podľa vašich predstáv. 

Vysokokvalitný 250g papier zaistí pevnosť a dlhú životnosť kartičiek. Výborné je, že si sami vystrihnete kartičky podľa prerušovaných čiar, čo dodá celej hre osobitý nádych. 

Naše Pexeso s fotkami je jednoduché na vytvorenie. Stačí nám poslať 20 rôznych fotografií a my sa postaráme o zvyšok. V cene je zahrnutý jeden grafický návrh zdarma, čo vám umožní prispôsobiť vzhľad hry podľa vašich predstáv. 

Ponúkame aj možnosť množstevnej zľavy pri objednaní viacerých kusov, takže si môžete vytvoriť celú kolekciu Pexeso hier s rôznymi témami!

Prečo si vybrať pexeso s fotkami od nás:

  • Osobitý darček: Pexeso s fotkami je ideálny pre každú príležitosť - od narodenín po vianočné sviatky. Je to originálny a osobný darček, ktorý bude mať obdarovaný určite rád.
  • Kvalitné materiály: Použitie 250g papiera zaisťuje pevnosť a dlhú životnosť kartičiek.
  • Prispôsobiteľné dizajny: Možnosť prispôsobiť prednú aj zadnú stranu kartičky znamená, že môžete vytvoriť hru, ktorá je skutočne jedinečná.
  • Jednoduché na vytvorenie: Stačí poslať 20 fotografií a my sa postaráme o zvyšok. Naše Pexeso s fotkami je jednoduché na vytvorenie a zaručene poteší.
  • Množstevná zľava: Ponúkame množstevné zľavy na objednávky viacerých sád pexesa, takže si môžete vytvoriť vlastnú kolekciu hier alebo darovať viacerým priateľom a rodine.

Ako sa hrá pexeso

Pexeso je klasická pamäťová hra pre jedného alebo viacerých hráčov. Hra sa skladá z párov rovnakých kariet, ktoré sú na začiatku hry obrátené obrázkami nadol a premiešané. Hráči potom postupne otočia dve karty a pokúsia sa nájsť dva zhodné obrázky. Ak hráč nájde pár, môže pokračovať v hľadaní ďalšieho páru. Ak nájdené karty nie sú zhodné, otočia sa späť a na rade je ďalší hráč.

Cieľom hry je zapamätať si polohu jednotlivých kariet a párov a nájsť čo najviac párov. Hráč s najväčším počtom párov na konci hry vyhráva.

Hra je obľúbená hlavne u detí, ale je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Pexeso pomáha rozvíjať pamäť, koncentráciu a schopnosť vnímať detaily.

pexeso-vlastne-foto
2000 Položky
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.